1. Haberler
  2. Gündem
  3. Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat’ın Ramazan Bayramı mesajı

Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat’ın Ramazan Bayramı mesajı

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, Ramazan Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Tokat, mesajında şu ifadelere yer verdi:

Rahmetin ve bereketin müjdelendiği, manevi duyguların en üst seviyede hissedildiği mübarek bir Ramazan ayını daha geride bırakarak, huzur içinde bayrama ulaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. 

Her zaman hoşgörüden taraf olan Milas Belediyemiz, Ramazan ayı boyunca vatandaşlarımızın yanında olurken, birimlerimiz iftar yemekleri ve ihtiyaç sahiplerine yardım gibi konularda hizmetlerini kesintisiz olarak sürdürdü.  

Yaşadığımız deprem felaketi ve ülkemizin içinde bulunduğu durum nedeniyle geçirdiğimiz kötü günlerin son bulmasını diliyor; bayramımızın, dünyamız, ülkemiz ve Milasımız için hayırlara, mutluluğa ve hiç tükenmeyen yaşama sevincine vesile olmasını temenni ediyorum.

Bu duygu ve düşüncelerle tüm hemşehrilerimizin; dargınlıkları ve kırgınlıkları unutturan, bizleri saygı ve sevgiye yönlendiren, huzuru elde etmemizi sağlayan Ramazan Bayramı’nı kutluyor, nice mutlu, huzurlu ve sağlıklı bayramlar diliyorum.  
 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

0
joy
Joy
0
cong_
Cong.
0
loved
Loved
0
surprised
Surprised
0
unliked
Unliked
0
mad
Mad
Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat’ın Ramazan Bayramı mesajı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Follow Us