1. Haberler
  2. Gündem
  3. Konya Bayramlaştı

Konya Bayramlaştı

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Konya protokolünün katılımıyla geleneksel olarak düzenlenen bayramlaşma programı bu yıl Büyükşehir Belediyesi Taş Bina Kültür ve Sanat Merkezi’nde gerçekleşti.

Konya protokolü geleneksel bayramlaşma programı kapsamında Konya Büyükşehir Belediyesi Taş Bina Kültür ve Sanat Merkezi’nde bir araya geldi.

Programa Konya Vali Vekili Hacı İbrahim Türkoğlu, AK Parti Konya Milletvekilleri Tahir Akyürek, Orhan Erdem, Ahmet Sorgun, Ziya Altunyaldız, Selman Özboyacı, İl Jandarma Komutanı Tümgeneral Şakir Uslu, 3. Ana Jet Üs ve Garnizon Komutanı Havva Pilot Tuğgeneral Önder Şensöz, Hava Savunma Tugay Komutanı Tuğgeneral Yusuf Diker, Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, Cumhuriyet Başsavcısı Halil İnal, AK Parti Konya İl Başkanı Hasan Angı, Milliyetçi Hareket Partisi Konya İl Başkanı Remzi Karaarslan, Büyük Birlik Partisi Konya İl Başkanı Osman Seçgin, milletvekili adayları, ilçe belediye başkanları, sivil toplum kuruluşu temsilcileri, akademisyenler, belediye meclis üyeleri ve protokol mensupları katıldı.

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, tüm Konyalıların bayramını tebrik ederek, “6 Şubat’ta yaşadığımız deprem felaketleri nedeniyle buruk bir bayram geçiriyoruz. Rabbim birliğimizi, beraberliğimizi daim kılsın. Konyalı hemşehrilerimizin bayramlarını huzur içinde geçirmeleri için belediyeler olarak tüm tedbirler aldık. Barış ve kardeşlik içerisinde nice bayramlara ulaşmayı yüce Allah’tan niyaz ediyorum. Bu vesileyle Ramazan Bayramı’nın şehrimize, ülkemize ve tüm İslam alemine hayırlar getirmesini diliyorum” ifadelerini kullandı.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

0
joy
Joy
0
cong_
Cong.
0
loved
Loved
0
surprised
Surprised
0
unliked
Unliked
0
mad
Mad
Konya Bayramlaştı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Follow Us