1. Haberler
  2. Eğitim
  3. HarranUp Girişimcilik Konferansı: İŞ’te Liderlik ve Geleceğin Kariyer Fırsatları – Motivasyon Semineri Düzenlendi

HarranUp Girişimcilik Konferansı: İŞ’te Liderlik ve Geleceğin Kariyer Fırsatları – Motivasyon Semineri Düzenlendi

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Harran Üniversitesi, HAVELSAN, Şanlıurfa Teknokent Teknoloji Transfer Ofisi ve Karacadağ Kalkınma Ajansı iş birliği ile “HarranUp Girişimcilik Konferansı: İŞ’te Liderlik ve Geleceğin Kariyer Fırsatları – Motivasyon Semineri” düzenlendi.

Karacadağ Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Yunus Çolak koordinesinde düzenlenen seminere, öğrencilerin motivasyonunu artırmak ve yarınlara ilham vermek amacıyla geniş bir katılım sağlandı.

Mühendislik Fakültesi Konferans Salonu’nda gerçekleştirilen programa, Şanlıurfa Teknokent Genel Müdürü Doç. Dr. İbrahim Berkan Aydilek, Cabir TTO Girişimcilik Koordinatörü Doç. Dr. Bülent Başyiğit, Karacadağ Kalkınma Ajansı Planlama Başkanı Adnan Aksoy, akademisyenler ve çok sayıda öğrenci katıldı.

Açılış konuşmalarını Şanlıurfa Teknokent Genel Müdürü Doç. Dr. İbrahim Berkan Aydilek ve Karacadağ Kalkınma Ajansı Planlama Başkanı Adnan Aksoy gerçekleştirdi. Konuşmalarında, girişimcilik ve liderlik konularının önemine vurgu yaparak, öğrencilere geleceğin kariyer fırsatları hakkında bilgiler verdiler.

Açılış konuşmalarının ardından Eğitim Uzmanı, Mentör ve Yazar Cüneyt Örkmez, “İŞ’te Liderlik ve Geleceğin Kariyer Fırsatları” konulu seminerini sundu. Örkmez, seminerde katılımcılara liderlik becerilerini geliştirme, kariyer planlama ve motivasyon konularında önemli bilgiler aktardı. Seminer boyunca, öğrencilerin ilgisini çeken birçok önemli noktaya değinildi ve interaktif bir ortam sağlandı.

Program, öğrencilerden gelen soruların cevaplanmasıyla sona erdi. Öğrenciler, seminer boyunca edindikleri bilgileri pekiştirme ve merak ettikleri konular hakkında doğrudan uzmanlardan bilgi alma fırsatı buldular.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

0
joy
Joy
0
cong_
Cong.
0
loved
Loved
0
surprised
Surprised
0
unliked
Unliked
0
mad
Mad
HarranUp Girişimcilik Konferansı: İŞ’te Liderlik ve Geleceğin Kariyer Fırsatları – Motivasyon Semineri Düzenlendi

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Görenek Haber ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Follow Us