1. Haberler
  2. Eğitim
  3. AKDEM Çocuklara ‘Ramazan’ın Anlam ve Önemini Anlattı

AKDEM Çocuklara ‘Ramazan’ın Anlam ve Önemini Anlattı

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Zeytinburnu Aile Kadın Destekleme ve Engelliler Merkezi (AKDEM), çocuk ve ebeveynlerini kapsayan ‘Ramazan ve Çocuk’, ‘Ramazanı Anlamak’ temalı atölye ve söyleşi programlarını gerçekleştirdi.  

Zeytinburnu Belediyesi Aile Kadın Destekleme ve Engelliler Merkezi (AKDEM)’nin Ramazan ayı dolayısıyla gerçekleştirdiği, çocukların yanı sıra aile bireylerini de kapsayan Ramazan ayına özel bir atölye ve söyleşi programı gerçekleşti. Yazar Merve Gülcemal’in mentörlüğün de gerçekleşen “Ramazan ve Çocuk”, “Ramazanı Anlamak” temalı atölye ve söyleşi programlarına katılım beklenilenin üzerindeydi.  

ÖNCE ÇOCUKLARA SONRA ANNELERE

Yazar Merve Gülcemal, ilk olarak “Ramazan ve Çocuk” temasıyla miniklerle buluşurken; bir hafta sonra ise “Ramazanı Anlamak” konusu ile yetişkin bireylerle AKDEM’de buluştu. Yazar ve anne-çocuk buluşmasında çocukların Ramazan ayına karşı bilinç düzeylerini arttırmak, gelecekte değerlerini bilen, duygusal ve vicdanı zekâsını çocukluk çağında tamamlayan bireylerin yetişmesini amaçlayan atölyelere ilginin oldukça yoğun geçtiği görüldü.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

0
joy
Joy
0
cong_
Cong.
0
loved
Loved
0
surprised
Surprised
0
unliked
Unliked
0
mad
Mad
AKDEM Çocuklara ‘Ramazan’ın Anlam ve Önemini Anlattı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Follow Us